• Свеж
Бела Fuzzy Џемпер Плетени Качулка Жените Џемпер Шамија со Ракави Фенер Ракав Џемпер Модата, Џемпери Жени

Бела Fuzzy Џемпер Плетени Качулка Жените Џемпер Шамија со Ракави Фенер Ракав Џемпер Модата, Џемпери Жени

Buyers rating:
DEN 477.60

Од стока

Притискам до turtleneck џемпери за есен и зима ,тоа ќе ве направи фокус на толпата.Тоа може да се носи со неврзан панталони или со секси фармерки.ПОВОД : Вие не може да се носат како еден неврзан pullover во пролет, есен, зима.Овозможи изгледа скромна и елегантен.одговараат за секојдневно носење, партија, канцеларија, активности на отворено, homewear, шопинг и streetwear.100% Полиестер.Спорт на оваа ретро гем со вашиот омилен skinnies и патики, или фрли на booties за зимски изглед!во исто време,едноставна солидна шема,овој џемпер може да се носи сам, плетени скокач со еден пар на бели фармерки и тен слајдови за крајниот повик зимски изглед!Овој повик pullover џемпери за жени со исклучителна детали,slouchy трикотажа лесно натпревар со leggings, фармерки, панталони и здолништа.Оваа pullover џемпер доволно топло и многу пријатна.Оваа буци поврзана секојдневен џемпер за жените се погодни за сите жени и девојки, а тоа е многу разновиден.Жените Turtleneck Batwing Ракав Лабава Преголеми Буци Плетени Pullover Џемпер Скокач Блузи отвори пред sweatshirt женска облека со јакна долго cardigan жените зима женска отвори пред џемпер црна јакна со џебови cardigans со џебови дами џемпери со џебови џемпер палта жените долго топло cardigan џемпер жените женска зимска облека долго cardigan femme долг црн џемпер жените долго поврзана јакна жените зима облекуваат жените зимски фустани жените обичните жени долга црна јакна cardigan џемпер жените долга црна јакна жените долго sweatshirt жените се отвори џемпери жените поврзана џемпер долго фустани жените секојдневен долгата зимска јакна жените црна дами cardigan џемпер сплетам отворете јакна јакна femme гроздобер џемпер лабава џемпери жените batwing џемпери жените преголеми шарени џемпер боја блок џемпер жените преголеми pullover џемпер жените v џемпер црн џемпер жените преголеми turtleneck џемпер женска pullover џемпер преголеми розова џемпер женска зелен џемпер преголеми turtleneck џемпери жените долг ракав ноќ кошула, жени, бели платнени џемпер жените шарени baggy џемпер црно бели платнени џемпер долг ракав џемпер жените плетени џемпер син џемпер pullover џемпер долг ракав џемпер v џемпер жените плетени џемпери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне