• Свеж
EEBON Бебе Девојка 3 инчен Целосно Покриена Коса Поклон Клип Не се Лизга Безбедно Barrette Бебе Дете Коса Додатоци Новородените Деца Hairpin Кабел 20 Бои во Парови 40pcs

EEBON Бебе Девојка 3 инчен Целосно Покриена Коса Поклон Клип Не се Лизга Безбедно Barrette Бебе Дете Коса Додатоци

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

EEBON 3 инчен Бебе Лак Клипови - Направен од висок квалитет на grosgrain лента,секој клип е сосема wapped,безбедно и издржливи.3 инчи,најдобри големина за вашето бебе или дете.Не се лизга дизајн - Клипови се целосно завиткан со мека лента,со бела сомот лента во која им помогне на држење на бебето е фино коса, добро и да се заштити од нив. 20 бои вклучени,дојде во парови.Стилски и удобно,не се повлече бебе на косата,Таму е натпревар за само за било облека!. 100% рачно изработени - Во облик лакови се доследни во одборот,тие немаат freying завршува и лепак добро.Ние користиме високо квалитетни материјали сите на патот.Најдобар подарок избор!Тоа е толку com Best Подарок Избор - Тоа е толку удобно и безбедно за било девојчето.Можете да дадете обидете се!fortable и безбедно за било девојчето.Можете да се обидете овие!.EEBON,професионална коса лакови на одлуки кои се фокусираат на децата коса додатоци над 10 години.Ние користиме високо квалитетни материјали сите на патот.Ние веруваме дека квалитетот е мошне важно прашање за дете.Нашите производи се 100% рачно изработени од страна на квалификувани работници,добро направени и залепени цврсто.Можете да дадете обидете се!.EEBON,професионална коса лакови на одлуки кои се фокусираат на децата коса додатоци над 10 години.Ние користиме високо квалитетни материјали сите на патот.Ние веруваме дека квалитетот е мошне важно прашање за дете.Нашите производи се 100% рачно изработени од страна на квалификувани работници,добро направени и залепени цврсто.Можете да дадете обидете се!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне