• Свеж
Оган Hydrant Спа Рачни и тушеви (Туш Главата Massager Издолжени, Брусен Никел)

Оган Hydrant Спа Рачни и тушеви (Туш Главата Massager Издолжени, Брусен Никел)

Buyers rating:
DEN 1080.00

Од стока

Треба Висок Притисок?Треба Висока Јачина На Звук ?На Вода Со Низок Притисок ?Треба и Поголем Притисок во вашиот Туш Главата?Ние имаме решение за поголем проток ви даваат повеќе моќни, invigorating туш отколку што некогаш мисли е можно.Најдобри Туш Главата, за на Вода со Низок Притисок на Оган Hydrant Спа Плаза Massager Туш Главата е нашиот најнов и подобрување на нашите Оган Hydrant Спа Massager Туш Главата во нашата линија на тушеви дека ние дизајниран да ги реши вашите проблеми со вода со низок притисок, без оглед на тоа дали се на добро или имаат city/град вода.Ќе добиете помоќен, посилен, и invigorating туш тогаш што некогаш мисли е можно.Ние нудиме бесплатен превозот и слободни врати превозот без restocking такси.Сега, со нашиот најнов модел што направи тоа дури и подобро.Во однос на извршување на било кое ниво на вода притисок - од одлични да страшно - -добро на градот снабдување со вода - Оган Hydrant Спа Плаза Massager Туш Главата, нема еднакви било каде, во било која цена.И ние имаме илјадници многу задоволни клиенти и индустријата е најдобра гаранција за да направите резервни дека нагоре.Спреј е целосно прилагодливи - од неколку освежување спреј модели на моќен invigorating масажа, како и комбинација спреј и масажа амбиент.Огнот Hydrant Спа Massager Туш Главата има солидна месинг топката заедничко дека се поврзува на вашиот туш рака.Ова ви овозможува лесно позиција, имаат за цел и да ги промените спреј агол.Реалниот свет Клиенти Преглед на Производот и да го Покаже овој туш главата, работат во своите домови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Делта RP43214 Showerhead, Хром
  • Свеж
Се проценува:

Делта RP43214 Showerhead, Хром

2.0 gpm, 7.6 L / min.Вода Ефикасен Производ состанок CALGreen стандарди.Хром.Земја на Потекло : Кина.Опис на производ

DEN 343.92