• Свеж
Ослободување Плоча, Брзо Ослободување Плоча со 1/4inch Завртка Планината за Arca Benro Monopod Tripod Топката Главата SLR Camera(PU40)

Ослободување Плоча, Брзо Ослободување Плоча со 1/4inch Завртка Планината за Arca Benro Monopod Tripod Топката

Buyers rating:
DEN 451.44

Од стока

Таа е погодна за многу брендови како што се за CAMBOFOTO, Fotopro, JUSINO, Kingjoy и за TRIOPO.Меѓународните стандарди за дизајн на димензии, компатибилен со многу тековната меѓународна камери стегање база.(Како за ACRA, КИРК, WIMBERLEY, РПС : Kang Rinpoche, MARKINS, Фото Мида, INDURO, и други Akai формати на сопствениците.).Камерата завртката беше променето во рака завртка за полесно инсталација; Изберете висок квалитет на гумена подлога, се поотпорни на стареење.Усвојува CNC machining, на работ е третирана со кружен лак; Анодна третирани го прави отпорен на корозија и носат.Високо квалитетни алуминиумски материјал, светло во тежина и со голема сила.Спецификации : Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Црна Опции : PU40, PU50, PU60, PU70, PU100 Options PU40 PU50 PU60 PU70 PU100 Големина 4*4*1 cm / 1.57*1.5*0.39 во 5*4*1 cm / 1.93*1.5*0.39 во 6*4*1 cm / 2.36*1.5*0.39 во 7*4*1 cm / 2.75*1.5*0.39 во 10*4*1 cm / 3.94*1.5*0.39 во Тежина : Околу. 30-51 g Пакет Листа : 1 * Ослободување Плоча.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне