• Свеж
Премија за Безбедност на Иглички Метал Сребро Игли за Шиење Поставите Трајни Мали Безбедност Игли со 6 Различни Големини за Облека Уметнички Занаети Занает Шиење И

Премија за Безбедност на Иглички Метал Сребро Игли за Шиење Поставите Трајни Мали Безбедност Игли со 6 Различни

Buyers rating:
DEN 242.16

Од стока

【Избрани Големини Безбедност Иглички】Постојат 6 различни големини на безбедноста игли во пакетот, тие може да ги исполни вашите различни потреба за облека, шиење или за прикачување.Се инспирирани и да се создаде свој накит и занаети. 【Силен и Издржлив】безбедност игли за облека се направени од не 'рѓосувачки челик, тоа е издржлив, иглата е многу наострен и нема да се наведнуваат или' рѓа лесно, дури и се користи за многу пати.гаранција доживотно користење за сите на вашето семејство потреби. 【Широко се Користи】Нашата облека иглички имаат добра тензија и може да се примени брзо, што ги прави одлични за занает проекти,како што се шиење, quilting, везови, итн.Направи вашата креативна работа полесно. 【Безбедност Иглички】Овие безбедност игли се достапни за секого, тие се безбедни, мулти‑функционални и многу погоден за шиење, quilting или било предмети за домаќинството.user-friendly шиење додаток за полнење. 【Совршен Подароци】Тие се исто така совршени малку подароци за занаетчии, уметници или родители, мали иглички може да им помогне во текот на работата или во секојдневниот живот,кои се издвојува на пазарот меѓу конкурентни производи за широка разновидност некогаш.Спецификација : Предмет Тип : Безбедност Иглички Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Големина : Прибл. 22 x 5mm / 0.9 0.2 х во, Прибл. 26 x 6mm / 1.0 0.2 х во, Прибл. 32 х 8мм / 1.3 x 0.3 во, Прибл. 38 х 8мм / 1.5 x 0.3 во, Прибл. 45 x 10мм / x 1.8 0.4 во, Прибл. 56 x 11mm / 2.2 x 0.4 во Спецификација : 1 Кутија(Со 6 Различни Големини) Употреба : Дома, Фиксна, итн.Примена предмет : Повеќето Ситуации Пакет Листа : 1 x Безбедност на Иглички.

Карактеристиките

Item Type:
Safety Pins
Material:
Stainless Steel
Size:
Approx. 22 x 5mm / 0.9 x 0.2in, Approx. 26 x 6mm / 1.0 x 0.2in, Approx. 32 x 8mm / 1.3 x 0.3in, Approx. 38 x 8mm / 1.5 x 0.3in, Approx. 45 x 10mm / 1.8 x 0.4in, Approx. 56 x 11mm / 2.2 x 0.4in
Specification:
1 Box(With 6 Different Sizes)
Usage:
Home, Fixed, etc.
Application Scope:
Most Situations
Package List:
1 x Safety Pins :

Вака можеби ќе ви се допадне