• Свеж
Ambesonne Теал Туш Завеса, Ретро Стрелките на Моделот во Хоризонтална Линија во насока на Спротивни Насоки Уметност, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со Куки, 69 W x 7

Ambesonne Теал Туш Завеса, Ретро Стрелките на Моделот во Хоризонтална Линија во насока на Спротивни Насоки

Buyers rating:
DEN 670.80

Од стока

12 куки вклучени.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во pc монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, баба, дедо, сопруга, сопруг, и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни.Нејзиниот брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок.Не лагер е потребно.Или подарок на вашето семејство или пријатели, родители, баби и дедовци, роднина, дечко, девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Не исчезнува.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни туш завеси.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Нашата единствена & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Тие се водоотпорен и сува брзо откако ќе туш.Направен во Турција.Уникатен.Отпорен на вода.Можете да најдете тема за сите и секој интерес во нашата колекција.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.ГОЛЕМИНА : 70 ИНЧИ ДОЛГО и 69 ИНЧИ ШИРОКА.Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот ентериер.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Мажи, жени, ќе љубов оваа точка.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитираат, додека зјапаше во планински предели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне