• Свеж
Силиконски Exfoliating Четка, Телото Четка, Ingrown Коса - се Елиминира Бричење Иритација за Лице, Пазувите, Нозете, Вратот, Бикини Линија - Свилен Мазна Кожа Решение Туш Четк?

Силиконски Exfoliating Четка, Телото Четка, Ingrown Коса - се Елиминира Бричење Иритација за Лице, Пазувите,

Buyers rating:
DEN 143.76

Од стока

Лесно да се Чисти.Мека на Чувствителна Кожа.ШИРОКА УПОТРЕБА : Овој силикони меур четка е разновиден.Можете дури и може да се користи за масажа bathes, пареи сауна, сонцето бања или бањање на вашето милениче.Димензии : 3.Совршен за Туш, да ви Даде удобно туш искуство.Тежина : 3.SAFE : Туш scrubber направени од храна одделение силиконски, оваа бања наежвам е BPA free, лесно да се чисти, се противи на дамки, студ и жештина, и може да се користи во двете ладна и топла вода.Без иритација ќе биде предизвикана време за чистење на вашето тело.Тоа е погоден за широк спектар на луѓе, поради неговата унисекс дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне