• Свеж
NEWzone Деца Утешителот Поставува Кралицата Момчиња Тинејџерите Постелнина Утешителот Поставува Elk Везови Дизајни 3Pcs Утешителот Поставува со 2 Pillowcases Деца Постелнина

NEWzone Деца Утешителот Поставува Кралицата Момчиња Тинејџерите Постелнина Утешителот Поставува Elk Везови

Buyers rating:
DEN 1655.76

Од стока

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти-навремено , удобно и мека ткаенина ви дава супериорен спиење средина. 3 PCS Прекривки Покрие Сет : Кралицата 1 Прекривки Покрие 88" X 90" 2 Перница Шамс 19" X 29" - (УТЕШИТЕЛОТ И РАМЕН ЛИСТ НЕ се ВКЛУЧЕНИ ВО СОБАТА).Дизајн : Прилагодено шема и едноставно современото дигитално печатење, Нашиот прекрасен избор на различни бои освои' t исчезнат после миење и се убави, елегантен начин да го надградите вашиот bedroom.Zip Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Екстра Долг Близнак : Покрие 71"x83"(180x210cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm)Целост : Покрие 79"x91"(200x230cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Кралицата : Покрие 88"x90"(224x229cm);Навлаки 19"x29"(48x74cm) Царот : Покрие 102"x90"(259x229cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Калифорнија Кралот : Покрие 106"x92"(269x234cm);Pillowcases 20"x36"(51x91cm)се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење со ладна вода; не го кајгана.Собори сува на ниска топлина.Пегла на ниска/средна топлина.НАПОМЕНА : -На Ducet Покрие & Перница Шамс се печатени на НАСЛОВНАТА СТРАНА САМО, на задниот дел од нив се обични црна боја.Утешителот НЕ е ВКЛУЧЕНА во собата.-Поради разликите во monitor settings, не може да биде мала варијација во боја на екран,наспроти реалните материјал.-Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28