• Свеж
Бебе Bodysuit Моите Родители Не Практика Социјално Дистанцирање Карантин

Бебе Bodysuit Моите Родители Не Практика Социјално Дистанцирање Карантин

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Бебе Момче & Бебе Девојка се Смешни Бебе bodysuit Ова бебе bodysuit едно парче ќе се покаже на светот вашиот чудно е подготвен да се движат!Ништо не вели 'дека бебето има cutest облека' се допаѓа нашата памук bodysuit дизајнот е текст гласи : моите родители не практика социјално дистанцирање карантин бебе ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ ИДЕЈА : Незаборавно и слатки, нашиот бебе bodysuit е совршено бебе момче подароци или бебе девојка подароци за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Таткото, на Мајката Ден или било какви други прослави.Предвремени затворање.ЛЕСНО СЕКОЈДНЕВНА НЕГА : Лесен за миење и повторно употреба.Може да се мијат со рака или едноставно се фрли нашето бебе облека момче и бебе облека девојка во вашиот миење и фен и го наречеме еден ден!.Нашите дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира нема да исчезнат или да попуштат, без крварат преку внатре да се заштити бебето е мека кожа!Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.CUTEST БЕБЕ ОБЛЕКА! ** Направен од висок квалитет 100% чешлани прстен откачи памук (88% памук/12% полиестер во сива бои) ** Отпорни на бебето додека да им се овозможи слободно движење ** 3 прилепува затворање да се промени бебе лесно ** Миење & фен пријателски за лесно нега ** CPSIA во согласност следење на етикетата за целосна безбедност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне