• Свеж
Леќи на камерата кожи Заштита Комплет Анти-Нула Анти-Носат Леќи Худ Покрива Кожата Налепница Заштитник Филм за Canon RF70-200mm F4 L е USM (матрица црна)

Леќи на камерата кожи Заштита Комплет Анти-Нула Анти-Носат Леќи Худ Покрива Кожата Налепница Заштитник Филм

Buyers rating:
DEN 525.60

Од стока

Направени со 3 M Винил Заврши.Високо Квалитетен материјал, со добра лепило компоненти.Носи за да ви отпорни на кожата со совршена текстура и стисокот, и без меурчиња.Висока Прецизност Canon Canon RF50mm F 1.2 L USM Објективот на Кожата со Црна Карбонски Влакна текстура.Со намалување на крајниот софтвер.Точноста и совршена заштита за вашиот ценет уред.Пакетот Вклучува : Анти-Нула заштитна skinx 1 Влажно Чистење Избрише x 1. 【Прилагодено дизајн, Уникатен изглед】 : ги Красат вашата камера или леќа за да се направи вашата камера се издвоите и да стане единствена. 【Прашина-доказ & Анти-нула и Без меурчиња】 : Вентилација дупка дизајн може да ја спречи на воздушни меури, идеален мерки на заштита може да се спречи опасност од прашина, гребнатини, прашина и лизгање. 【Како да инсталирате】 : Содржи упатства за користење,ве Молиме контактирајте со нас во секое време ако имате било какви проблеми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне