• Свеж
E27 12W RGB LED Говорникот Сијалица Мулти-Боја Поставката Светилки Безжична Музика Свири Светилка со 24 Копчињата на Далечинскиот

E27 12W RGB LED Говорникот Сијалица Мулти-Боја Поставката Светилки Безжична Музика Свири Светилка со 24 Копчињата

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Школка во Боја : Бела Светлина, Боја : RGB Извор на Светлина : LED База Тип : E27 Напон : AC 100 V-240 V 50-60 Hz Вкупна Моќност : 12 W LED Моќност : 7 W Говорникот Моќ : 3 W Фреквенција Одговор : 135 HZ-15 KHz Безжична Верзија : 3. 【24 Копчињата на Далечинскиот Управувач】Можете да го користите вклучени 24 копчињата на далечинскиот управувач за да го промените RGB бои и различни начини на нашите LED сијалица, многу лесно да се работи.0 Поддржани Профил : со A2 DP Радио Спектар : 10m (33ft) Големина : Прибл. Се применува оваа сијалица за E27 база и тогаш светлината до тоа. 178g Како Да го Користите : 1. Ве молиме проверете ги спецификациите на производот внимателно пред да нарачате да се осигура соодветно одговара 3. Бидете сигурни да го намали исклучете пред инсталација за да се избегне лична повреда.2 инчен Тежина : Околу.боја на светлина и убава музика може да направи да се опуштите и да ви даде прекрасен живот, па тоа е модерен и креативен дизајн!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне