• Свеж
Aviditi Премиум Ткиво Хартија Подарок Заврши, Избрани во Пастелни Бои, 20 x 30, најголемиот Дел Pack (480 Листови по Случај), Совршен за Подарок Заврши, Празници, Родендени, Зан

Aviditi Премиум Ткиво Хартија Подарок Заврши, Избрани во Пастелни Бои, 20 x 30, најголемиот Дел Pack (480 Листови

Buyers rating:
DEN 306.00

Од стока

Изберете од различни бои во еден удобен асортиман пакет.Пастелни пакет вклучува 96 листови имаат светло розева боја, светло сина, жолта, лаванда и праска бои.Мерки 30-инчи должина од 20-инчи ширина.Земја на потекло : сад.Aviditi пастел, ткиво хартија асортиман пакет.Изберете од различни бои во еден удобен асортиман пакет.Пастелни пакет вклучува 96 листови имаат светло розева боја, светло сина, жолта, лаванда и праска бои. 10 основа на телесната тежина.Мерки 30-инчи должина од 20-инчи ширина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне