• Свеж
Aviditi IKP1824 60# Вовлечен Kraft Хартија во Ролни, 18 x 24 (Пакување од 415)

Aviditi IKP1824 60 Вовлечен Kraft Хартија во Ролни, 18 x 24 (Пакување од 415)

Buyers rating:
DEN 1296.24

Од стока

Мека, абсорбента Вовлечен Kraft Хартија одбиени врати по повтори влијанија за време на превозот.Изработени од 100% рециклиран материјал; Природно biodegradable и рециклираат.Се користи во обвивката, interleaving или голема како неважечки се пополни.Не абразивни. 18" x 24" - 60# - Вовлечен Kraft Листови Хартија.Мека, абсорбента Вовлечен Kraft Хартија одбиени врати по повтори влијанија за време на превозот.Се користи во обвивката, interleaving или голема како неважечки се пополни.Изработени од 100% рециклиран материјал.Природно biodegradable и рециклираат.Не абразивни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне