• Свеж
Quluxe 2 Парчиња Тавански Вентилатор Повлече Синџири, 3мм Дијаметар Beaded Топката Фан Повлече Синџир, 12 Инчи Фан Повлекува Сет со Конектор - Сребро.

Quluxe 2 Парчиња Тавански Вентилатор Повлече Синџири, 3мм Дијаметар Beaded Топката Фан Повлече Синџир, 12 Инчи

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

⭐Сијалица Pendant : 19 x 19 x 45 mm/0.74 x 0.74 x 1.77 инчи(L x W x H);Фан Pendant : 55 x 55 x 15 mm/2.16 x 2.16 x 0.59 инчи(L x W x H);Синџир Должина : 30cm/11.81 инчи. ⭐Материјал : Направен од Метал, оваа фан повлече синџир extender е многу повеќе трајни и не е лесно да ' рѓа. ⭐Добра Fuctions : Тоа е погодно да се замена за скршена или застарена фан повлече синџир. ⭐Јасни Инструкции : Ти никогаш нема да се меша на утврдување на кои се префрлите контроли кои поради фан и сијалица дизајн. ⭐Широка Примена : Тавански вентилатор повлече синџир се користи за осветлување и фанови, таванот фанови и вентилација.Спецификација на производот Големина Сијалица Pendant : 19 x 19 x 45 mm/0.74 x 0.74 x 1.77 инчи(L x W x H) Фан Pendant : 55 x 55 x 15 mm/2.16 x 2.16 x 0.59 инчи(L x W x H) Синџир Должина : 30cm/11.81 инчи Материјал : Метал; Боја : Сребро Вкупната Тежина : 44g Пакет Вклучуваат 1 x сијалица облик Повлече Синџир Продолжување 1 x Фан облик Повлече Синџир Продолжување Доколку имате коментари на нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, чест ни е да ви послужи.Ви благодариме за изборот на нашите производи и да ви посакам среќен живот!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне