• Свеж
Smart Watch CS169 Спортски отчукувањата на Срцето Мерење Пливање и Работи 1.6-инчен Екран на Допир за Фитнес Smart Watch, Погоден за Мажите и Жените, Компатибилен со Android iPhone iOS (Бе?

Smart Watch CS169 Спортски отчукувањата на Срцето Мерење Пливање и Работи 1.6-инчен Екран на Допир за Фитнес

Buyers rating:
DEN 1082.40

Од стока

1. Отчукувањата на срцето следење : снимање отчукувањата на срцето на секои 10 минути, поддршка на независни мерење; спиење детекција : default исклучување на државата, може да се претвори да го следи РЕМ спиење на штрек; чекор следење на : следење калории во минута, снимање на калории во минута. 2. Постојаниот мониторинг на : следење на тоа дали постои активност на секој час, кога бројот на чекори>=250 чекори или калории>=7kcal, тоа се смета како стои 1 пат; растојанието следење : следење на далечина во минута и снимање на далечина во минута; аритмија следење : Тоа е исклучено, стандардно, и може да биде вклучен за да се види да се следи аритмија и снимање на секоја минута на податоци во тивка држава. 3. Притисок вредност на функцијата : поддршка за независно мерење, еден следење и снимање на тековната притисок вредност. 4. Спортски вежба : Поддршка за поставување цел потсетници : дишење обука, трчање, пешачење, планинарење, велосипедизам, кошарка, бадминтон, кошарка, одбојка, тенис, пинг понг, аеробик, јога, танц, уметничко лизгање, јаже скокнеш, седат прозорци ,Плива. 5. Јазици : Англиски, Германски, Шпански, Француски, Италијански, Јапонски, Португалски, Кинески.Основни функции : ★1. Животот функции : тајмер, стоперка, компас, часовник со аларм потсетник ★2. Потсетник функција : повик за потсетување, распоред на потсетник, СМС известување, примена push, sedentary потсетување, цел постигнување потсетување, висок отчукувањата на срцето потсетување, итн. ★3. Производ големина : 44.6x36.7 X10.5 MM ★4. Дното случај : пластични + метал; на корица : панда стакло; wristband : силикони; ★5. Водоотпорен рејтинг : IP68 ★6. Напон : 3.8 V; капацитетот на батеријата : 300 Mah ●●●Пакување Листа : 17 CS169 види X1, прирачник X1, полнење кабел X1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76
Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76