• Свеж
Cosco Знак, Обратна Отворена/Затворена (098072)

Cosco Знак, Обратна Отворена/Затворена (098072)

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

15" x 19".Пластика.Црвено/Бело.Статички Држат Букви и Броеви Вклучени.Cosco Бизнис Часови 15" x 19" знак ви овозможува да ги прикажете вашиот бизнис часа заедно со rotatable "отворен" и "блиски" знак.Статички држат букви и бројки се вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне