• Свеж
Vaidehi Природни Пеперминт Етерични Масла и Cedarwood Етерично Масло Поставување Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло Dropper

Vaidehi Природни Пеперминт Етерични Масла и Cedarwood Етерично Масло Поставување Чиста и Природна Премија

Buyers rating:
DEN 592.56

Од стока

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ : Vaidehi Природни со гордост може да се пофали на извори и порибување на еден од најголемите избор на ретки и специјализирани природни етерични масла и многу други сродни ароматични производи во Индија.ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАКЛЕНО ШИШЕ W/ ПРЕМИУМ СТАКЛО DROPPER : Нашата етерично масло доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Ние исто така, обезбеди една чаша dropper така ќе може да се добие точниот износ на нафта треба без никакви отпад. 100% ЧИСТА & АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Нашата цел е да се овозможи на најдобар квалитет природни и најчиста форма на производи во најдоходовната, конкурентни и прифатлива вредност платени од страна на нашите клиенти.Vaidehi Природни обезбеди клиенти свет-класа на квалитет, најчиста и свежи етерични масла и сродни производи.МЕШАВИНИ : Пеперминт Essentila Масло мешавини и со Здравец, Грејпфрут, Чајно Дрво, Лимон и Лаванда Етерични Масла.Cedar дрво етерични масла мешавини и со Neroli, роза, јасмин, лимон, нане, чемпрес и други етерични масла.Vaidehi Природни е приватна компанија специјализирана во извори најдобрите природни етерични масла од целиот свет.Ние секогаш верува во природни и холистички пристап кон нашата благосостојба.Нашите масла се природни, чиста, undiluted и со следат потекло, со највисок квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне