• Свеж
10-32 x 1/2 Дупчиња Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 500

10-32 x 1/2 Дупчиња Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 500

Buyers rating:
DEN 2109.60

Од стока

Глава Висина : 0.118".Навој Дијаметар : 0.190".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или Тема парична Казна : парична КАЗНА.Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.5".Глава Стил : Решетка Вози Стил : Дупчиња Тема Големина : 10-32 Должина : 1/2" Количина во Пакет : 500.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне