• Свеж
CERRXIAN 15cm 6inch Микро USB Краток Кабел Комбо Злато Позлатен Лево и Право Агол Микро USB 5 Pin Машки да USB 2.0 Тип Лев Агол Машки Податоци Sync и Полнење Кабел (2-Pack)

CERRXIAN 15cm 6inch Микро USB Краток Кабел Комбо Злато Позлатен Лево и Право Агол Микро USB 5 Pin Машки да

Buyers rating:
DEN 213.36

Од стока

ПРАВО АГОЛ ДИЗАЈН - Десен агол конектор е полесно да се игра на мобилни игри и гледање на видео филмови на хоризонтална екран.На аглеста кабелот е добро и да се поврзете на уреди во вашиот автомобил.Должина на кабел : 15cm(containning двата краја).ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН - И конектори златна позлатен.Тоа може да се заштити микро USB кабел и за време на операцијата.HIGH SPEED USB 2.0 со Голема Брзина на пренос, компатибилен со USB1.0/1.1/2.0;Подржува high-speed data стапки на пренос до 480 Mbps.WIDEDLY КОМПАТИБИЛНОСТ - Работа со уред кој со Микро USB порта, како што се MP3 Плеери, Bluettoth Звучници, Bluetooth Слушалки и повеќе.КРАТОК КАБЕЛ - Тоа е 15cm должина содржат два конектори.Можете да го користите за многу погодно за некои посебни уред, како што се ТЕЛЕВИЗОРОТ и мобилни телефони,моќ банка и така натаму. 1.Кабел A : 1 x USB 2.0 Тип Лев Агол Машки да Micro USB 5 Pin Десен Агол Машки Кабел 2.Кабел Б : 1 x USB 2.0 Тип Лев Агол Машки да Micro USB 5 Pin Лев Агол Машки Кабел 3.Краток кабел должина обезбедува максимална преносливост, што го прави ова е лесно решение за складирање во торба за лаптоп или за носење. 4.Должина на кабел : 15cm(containning двата краја); 5.Компатибилност со Android паметни телефони и таблети, камери, MP3 плеери, хард дискови, преносни полначи и други Микро USB уреди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне