• Свеж
Метла 1 Сет Метла Dustpan Комплет Дома Алатка за Подот Бања Користете Метла и Dustpan Сет за Дома (Боја : Сина)

Метла 1 Сет Метла Dustpan Комплет Дома Алатка за Подот Бања Користете Метла и Dustpan Сет за Дома (Боја : Сина)

Buyers rating:
DEN 1825.44

Од стока

-Ова долго постапува стенд-ап метла комплет ви овозможува да издржам и pick-up мали нечистотија удобно. -Постојаниот рачен метла челик пол може да бидат исечени со dustpan пол заедно за екстра компактен складирање. -Пријатели, исто така, ќе биде среќен за овој прекрасен движат подарок и куќа убедливо алатка. -Може да се користи за внатрешна, канцеларија, лоби, магацин, тешко cedar дрво или како Р.В. рака четка. -Тоа ви овозможува да ги чувате вашето домаќинство ослободени од ѓубре плус вашата соба среди, совршен.Лесно собранието и широко се користиОдговара за камен на подот и дрвени кат, дневна соба, отворен, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, pet shop etc Product име : Метла-Боја : Сина-Материјал : не ' Рѓосувачки Челик-Големина (Dustpan) : 78.00 X22.50 X8.50cm/30.65 X8.84 X3.34in Големина (Метла) : 77.00 X25.00 X2.5cm/30.31 X9.84 X0.98inhint : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.Пакет се вклучени : 1 * (метла +dustpan).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне