• Свеж
Yuauy 10 компјутери 0.1 mm Совет 10 Степен Рамен CNC Гравирање Битови Сечење Рутер Крајот Мелница 1/8 месо тело Ротари Алатка

Yuauy 10 компјутери 0.1 mm Совет 10 Степен Рамен CNC Гравирање Битови Сечење Рутер Крајот Мелница 1/8 месо

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Направен од висок квалитет на Волфрам челик за да се осигура вашата висока точност.Остри Сечење на работ ќе ви помогне да созд професионални производи.Високо Ниво, процес на Производство е добро за стабилност за време на работа.V-Форма и Рамна Форма Дизајн може да се сретнат вашиот било високи барања.Месо тело Големина : 1/8" / вкупна Должина : 30мм / Совет дијаметар : 0.1 mm / 10 Степен.Yuauy 10 компјутери 0.1 mm Совет 10 Степен Рамен CNC Гравирање Битови Сечење Рутер Крајот Мелница 1/8" месо тело Ротари Алатка Карактеристики : Направен од висок квалитет на Волфрам челик за да се осигура вашата висока точност и Остра Сечење на работ ќе ви помогне да созд професионални производи Високо Ниво, процес на Производство е добро за стабилност во текот на работното V-Форма и Рамна Форма Дизајн може да ги задоволат вашите секоја висока барање Карактеристики : 1. Месо Тело Големина : 1/8" 2. Вкупна Должина : 30мм 3. Совет дијаметар : 0.1 mm 4. 10 Степен Пакетот вклучува : 10 x Гравирање Битови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне