• Свеж
Брз Кабел 213057-001 Една Дупка Брзо Полнење Leadhead, 60 Силиконска Изолација, 4/0 Кабел Колосек, 1 Крајот Прекинат, Бакар, Црна

Брз Кабел 213057-001 Една Дупка Брзо Полнење Leadhead, 60 Силиконска Изолација, 4/0 Кабел Колосек, 1 Крајот

Buyers rating:
DEN 1641.60

Од стока

Доведе глави посебно конструирани за брзо полнење или други високи тековните апликации.Парична казна заробени бакар диригент, калај позлатен, за максимална спроводливост, флексибилност, и отпорност на корозија.Внатрешни Силикони печат под изолација спречува корозија, изолирање од вода и киселина, Брз Кабел за ексклузивни. 60" Црна Изолација.Една дупка форумот доведе главата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

TURCK FK 4.4-0.5 СЕНЗОР КОНЕКТОР
  • Свеж
Се проценува:

TURCK FK 4.4-0.5 СЕНЗОР КОНЕКТОР

Цена За : Секој За Употреба Со : Сензори Додаток Тип : Cordset Кабел Должина : 0.5 m Должина на Кабел Империал : 1.

DEN 911.76