• Свеж
NOVSIGHT Led Светло Бар Pod Светла Off Road Тројно Ред на самото Место Поплава Комбо Супер Светло IP68 Водоотпорен за Голф Количка Џип АТВ UTV, Гаранција 2 Години

NOVSIGHT Led Светло Бар Pod Светла Off Road Тројно Ред на самото Место Поплава Комбо Супер Светло IP68 Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 1511.76

Од стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ОДЛИЧНА ВИДЛИВОСТ : Редизајниран научна светлина дистрибуција структура, базирана 170° поплава Led диоди опкружен со двоен ред 30° место диоди, нудејќи совршен фокусирани светлина со голем агол поплава зрак околу да се постигне и подолг опсег и поширока визија.ЕФИКАСНА ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : 6063 Умре-фрлија алуминиумски легури домување & ладење перка за Максимална топлина дисипација, на висок квалитет на топлина спроводливост силиконски гел за да може ефективно да го продолжи животниот век на LED светло бар да се над 50, 000 часа.ГОЛЕМА претстава : IP68 Водоотпорен Стапка, прашина доказ, rustproof, shockproof, работи добро во врнежлив, магла дена и други груби состојба.ШИРОКА ПРИМЕНА : светлина бар со DC 10 V-30 V оперативен напон спектар, широко се применуваат во различни видови на камиони, Џип, off road возила, спортски автомобили, atv настана, брод, приколка, итн.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Дојде со Прилагодлив за монтажа голема заграда, тоа може да се монтира на возило на покрив, предниот браник или решетка со себе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне