• Свеж
Denman Метежот Tamer Четка, Сите Црна

Denman Метежот Tamer Четка, Сите Црна

Buyers rating:
DEN 2304.00

Од стока

Воздух-cushioned подлога следи обликот на главата за непречено штета-слободен чешлање.Со светло розова рачка, ова Denman hairbrush ќе биде секое мало девојче е омилен додаток!.Хигиенски и издржливи.Ергономски рачка за рамнотежа и удобност.Анти-статички природна гума подлога за дополнителна контрола и контрола.Брзо и нежен начин да detangle децата коса без солзи!Супер-меки најлон влакната нежно планирам низ косата, отстранување на tats и tangles.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Ion Blowout Пропустливи Со Свиња
  • Свеж
Се проценува:

Ion Blowout Пропустливи Со Свиња

Најлон и свиња наежвам комбинација помага да се создаде полиран изглед на косата.Vented форма намалува вре

DEN 383.76
Ibiza Коса Четка MB5
  • Свеж
Се проценува:

Ibiza Коса Четка MB5

Уметничките Направени.Ергономски Плута Термичка Апсорпција.Скалпот Invigorator.MB5 80mm За мека опуштени кадри

DEN 1488.00