• Свеж
FCYIXIA 12L Ѓубре за Отпадоци Имитација на Дрво Жито Круг Складирање Кутија Ѓубре Може да Организатор Биро за Складирање Кошница (Боја : A)

FCYIXIA 12L Ѓубре за Отпадоци Имитација на Дрво Жито Круг Складирање Кутија Ѓубре Може да Организатор Биро

Buyers rating:
DEN 1625.76

Од стока

Материјал : ПП; Големина : 25 x 21x30cm.Користење на корпата за ѓубре во writer да се одржи ѓубре и ја чува куќата организирани.Едноставни и стилски за модерните семејства.Тоа е многу лесен за употреба и чиста и не ќе трае до вредни простор во вашата соба.Направени од високо-квалитетни материјали, безбедно, траен и еколошки.Материјал : ПП; Големина : 25 x 21x30cm.Користење на корпата за ѓубре во writer да се одржи ѓубре и ја чува куќата организирани.Едноставни и стилски за модерните семејства.Тоа е многу лесен за употреба и чиста и не ќе трае до вредни простор во вашата соба.Направени од високо-квалитетни материјали, безбедно, траен и еколошки.Оваа точка се користи како ѓубре може да се одржи на корпата за ѓубре и ја чува куќата во order The производ е направен од издржлива пластика и може да се користи за подолг time Ideal за секоја соба во дом или office Name : Ѓубре can Usually погоден за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, табела/контра/потоне или на места со ограничен space Packing : ѓубре X1 (нема други предмети) (производот не содржи батерии)Ние само го продаде главни производи, а не на други производи.забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од бојата на сликата.ви благодарам многу!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне