• Свеж
Брент Celek Орли Autographed Фудбал AMP Мини-Шлем

Брент Celek Орли Autographed Фудбал AMP Мини-Шлем

Buyers rating:
DEN 2999.76

Од стока

Рака Потпишан од страна на Орли фудбал голема Брент Celek.Официјално лиценцирани мини-шлем.Потпис е храбар и јасно.Совршен подарок за Филаделфија љубител на спортот.Династија Спортски Сертификат за автентичност вклучени.Овој официјален мини-шлем е autographed со Орли фудбал голема Брент Celek.Сите autographed сувенири доаѓа со сертификат за автентичност и појавување на времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

NCAA Брзина Мини Шлем
  • Свеж
Се проценува:

NCAA Брзина Мини Шлем

Идеален за autographs.Брзината Мини Шлем е половинаскала реплика на еден од најпопуларните нови шлем вовед в

DEN 718.80