• Свеж
IRONANDGCFOXBOX Жолта и Кафена Голем Ѕид Mural,Листопадни Дрвја Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска Спална соба Расадник Семејство Оркес

IRONANDGCFOXBOX Жолта и Кафена Голем Ѕид Mural,Листопадни Дрвја Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот

Buyers rating:
DEN 4559.76

Од стока

Mural се перат.На почисто ѕидот на подобри резултати.Откако ќе го почитуваат графички врвот до дното, со помош на кружни движења, rebrush надворешниот има инчи на целосна графички за да се обезбеди најдобри лепливоста.Уникатен и еден од еден вид ексклузивна дизајни за инсталација на рамни суви површини внатрешна/надворешна ѕидови, врати и дури и на windows.Нашите Висок квалитет на печатење процес обезбедува ѕид мурали е многу јасно и без дефект.Различни големини се на располагање.Браздата банкарскиот хартија работ остро да го задржи надвор од патот во текот на инсталацијата.Не сите ѕид големини се исти, па ако треба различна големина ве молиме контактирајте со нас и ние со задоволство ќе ви помогнеме.Оваа позадина дизајн е совршено елемент за декорација на вашиот дом, вашата дневна соба, спална соба, бања, заводот.Ѕидот mural се сече во 4-6 панели за лесна инсталација.Користете сува крпа и да започне плански четкање со цврста притисок од центарот на графички да се левиот раб и потоа со десен раб.Лежеше панел со лицето надолу на рамна површина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне