• Свеж
LittleSpring Бебе Дете Божиќ Девојка се Облекуваат со Bowknot Туту Tulle Фустан

LittleSpring Бебе Дете Божиќ Девојка се Облекуваат со Bowknot Туту Tulle Фустан

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

100% Памук.Се повлече На затворање.Симпатична и опремен со елка applique и лакови.Мека рака чувство, без било штета на вашиот дете на кожата.Брзо копче затворање на рамо за лесно облекување.Убаво живописни бои и држи добро.Било повратни информации од вас ќе го задржи Little Spring се движи напред и да направат подобро.Ви благодариме.Имајте пријатен ден!.Боја : Божиќ Долг Ракав | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.ВНИМАНИЕ : . 1.Ве молиме овозможи мало 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење. 2.Поради светлина и различни екранот поставување, може да има некои мали боја разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне