• Свеж
Uranian Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Бела Балерина Сјајни Лажни Ноктите Rehinestone Пеперутка Целосно Покривање Лажни Ноктите Мермер 3D Лак на Ноктите Совети за Жени и Д

Uranian Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Бела Балерина Сјајни Лажни Ноктите Rehinestone Пеперутка Целосно Покривање

Buyers rating:
DEN 279.84

Од стока

Како да се користи 1.Не допре водата веднаш.Разни стилови, таму е секогаш оној што ви одговара.Трим лажни ноктите на обликот ви се допаѓа.Стави на лажни нокти и притиснете за 20 секунди.Поради различни уредот прикажува, постојат и ќе се мали разлики во боите, ве молиме обратете се до финалниот производ што сте го добиле.Црна мат акрилик клип на ноктите со нежен дизајн, идеален подарок за љубовник, пријатели или семејства на Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените.Сина ombre трепет се држи на ноктите погоден за сите прилики, како што е ноќта на Вештерките партија, матурска, Пантомимичари, роденден, свадба, празник.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Се надевам дека ние може да ви донесе добар шопинг искуство!.Не се впие во вода за долго време.Политика за наплата на Превозот оштетувања и дефекти може да се компензира за враќа и размена.Модерен дизајн те прави единствена.Ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Полски вашите нокти со нокти датотека и да го изберат правото лажни ноктите.Контактирајте со Нас, ве Молиме контактирајте со нас, ако имате било какви прашања со нашите производи.Се надевам да ви донесе добар шопинг искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне