• Свеж
Сликарството,A4 29cm Був Сон Тркала DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција

Сликарството,A4 29cm Був Сон Тркала DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни

Buyers rating:
DEN 437.04

Од стока

Обликувани за да одговара на повеќето пенкала, како што парична казна точка маркери, ballpoint пенкала, четки, куршуми, акварели, обоени моливи, моливи, итн.Убав подарок : пластични сликарство stencils се деликатни и уметнички, можете да им даде на овие сликарство stencils како подароци за вашето семејство, пријатели, сопруга, пријателка, колеги, соученици, роднини и DIY љубители на ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и други празнична дена да покажете ја вашата нега и љубов.Мулти-цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне