• Свеж
Електричен Автомобил Батеријата Екранот Прекинувач, 12V Да 99V Лесни без Оглед На Батеријата Велосипед Voltmeter Судија Вина за Електрични Возила за Моќ Екранот

Електричен Автомобил Батеријата Екранот Прекинувач, 12V Да 99V Лесни без Оглед На Батеријата Велосипед Voltmeter

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Елиминирање на аналогни моќ на екранот.Без оглед на олово-киселина батерии, литиум батерии, вода батерии, суви батерии.Точно да се утврди останатите моќ и километражата.Електрични возила на сите модели (12 V да 99 V).Real-time digital напон екранот.Без оглед на олово-киселина батерии, литиум батерии, вода батерии, суви батерии и Електрични возила на сите модели (12 V да 99 V) Елиминира аналогни моќ екранот во Реално време дигитални напон екранот Точно да се утврди останатите моќ и километражата Електрично возило вина може да се суди според дигитални напон.

Карактеристиките

Color:
Black
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 337g
Package List:
 
1 x Power Display :

Вака можеби ќе ви се допадне