• Свеж
JiYZe Преносни Свитлива Када Бела Боја Гумени Када Пластични Преносни Свитлива Када Впива Када Домашен СПА Бања Опремување со Електрична Воздушна Пумпа

JiYZe Преносни Свитлива Када Бела Боја Гумени Када Пластични Преносни Свитлива Када Впива Када Домашен СПА

Buyers rating:
DEN 1984.80

Од стока

★【Када за било каква рамна површина】Гумени одбојници када го прави полесно складирање, со вграден против пролизгување поддршка која им овозможува на кадата да се користи на било каква рамна површина. ★【Светлина носење појас, заштеда на простор】Многу светлина носење појас, заштеда многу простор, трајни и лесни да се чистат, па можете да уживате во бања време лесно. ★【Бебе, исто така може да безбедно да се искапат】Користење на високо-квалитетни еколошки материјали, не само што може да возрасните се искапат, но исто така бебето може да се земе безбедно бања, така што на вашето семејство може да биде поудобно. ★【Се релаксираат, да се забавуваат】Виткање када ви овозможува да се релаксира, се искапат, и одржување на вашата кожа во секое време, насекаде, и да уживате во животот. ★【Нашата Услуга】 : Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ги решат во текот на времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне