• Свеж
DNVEN 20 инчи x 20 инчи 3D Подводен Тропски Риби Делфини Пливање Прозорец Приказ Faux Подморница Прозорец Делумно Матирано Мрзнување Мурали Ѕид Decals Отстранлив Ѕид Налепни?

DNVEN 20 инчи x 20 инчи 3D Подводен Тропски Риби Делфини Пливање Прозорец Приказ Faux Подморница Прозорец Делумно

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

Најквалитетни ПВЦ.Трае и до 5 години.Делумно матирано површина, изгледа повеќе вистински!.Слика за повикување само.Се применува големина - 20" x 20".Лесно да се примени - само лупам и стап!.Идеален за Ѕидови или Стакло.Нема да го оштети ѕидови или површини.Трпение е потребно кога се применуваат ова.Напомена : Направи тоа станот пред да креваме.Сите права се задржани од страна на Dnven.Секое неовластено користи е нелегално и треба да биде одговорен за кршење на авторските права.ВАЖНО да се Клиент : Предупредување : 1. Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи. 2. Пре-сече во мали парчиња, DIY вашиот дом !Инструкции : 1. Чистење на површината со мека ткаенина, пред да се држиме. 2. Место на поголеми парчиња, а потоа на помали парчиња. 3. Мора да се земе картичка како на пример кредитна картичка, тријте ја налепницата од средината на двете страни кога ќе се држи.Триење на налепница и стегајќи надвор на сите воздушни меурчиња. 4. Треба 1-1.5 часа за да се заврши тоа.Пакет Детали Вклучени : 1 x Највисок Квалитет на Винил (Пре-Сече со висок technic) Ние се стремиме да се имаат најдобра услуга на клиентите е можно!Ако поради било кои причини не сте задоволни со вашиот купување или на вашиот ѕид decal, ве молиме контактирајте со нас.Ние го цениме секој клиент и секоја цел е важна за нас!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне