• Свеж
Релаксирачка Бања Бомби Подарок Сет, 6 Големи 4.5 оз Fizzies Направени во САД со Сите Природни Органски Шеј Путер, Сончогледово Масло и Морски Соли, Искуство Дома Spa & Смир

Релаксирачка Бања Бомби Подарок Сет, 6 Големи 4.5 оз Fizzies Направени во САД со Сите Природни Органски Шеј

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

Таму е без конзерванси, без животински производи, без parabens, или било натриум lauryl сулфат.Нека овие бања бомби измазни вашето тело, придавам влогови на кожата, и се топат стрес.Овие бања бум прави уникатен housewarming подароци или мајки ден подароци.Нека мирис се стави во релаксираат, мирна состојба на умот.Пополнете вашата када со вода на саканата температура.Нека fizzes како ќе се постават назад во вашата када и да се релаксираат.Постои само малку боја за забава, но не е доволно за да дамка вашата када.Во прилог на класичен мириси како Лаванда и овесна каша во Млеко & Мед, оваа збирка нуди неколку егзотичните мириси како што се Црвена Детелина & Чај, Plumeria и Азија Круша.Тие се внимателно спакувани во здрав подарок кутии.Како се еден добие малку уживање веднаш?Мерилин капе во шампањ, но за остатокот од нас, таму се овие бања бомби.Unwrap бања топката и капка во вода.Секоја кутија мерки 9x6x3 инчи.Ве молиме имајте во предвид производ е рачно изработени.Ако редовно уживаат во бања бисер & снегулки, меур бања, минерални & соли или када, чаеви, промени тоа со овие fizzies за прекрасен впива искуство.Спа сесии се скапи и треба да се резервира однапред.Секоја топка е индивидуално спакувани во пластични обвива.Однесувајте се кон себе си или твојата љубов оние.Бања ентузијаст и прв тајмер подеднакво ќе уживаат во овие мирис бања fizzies.Мерење и производ во боја може да се разликува малку.Утрешната bathbombs се рачно изработени во САД.Секојдневниот стрес се носи надвор.5 мл (за тенис топка големина), великодушно доволно за огромен бања кади.Ќе најдете се за постигнување бања бомба на крајот на работна недела.И можеби ќе сакате да се направи знак на вашата бања врата која се каже "не вознемирувај"!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бања Бомба и Свеќа Сет
  • Свеж
Се проценува:

Бања Бомба и Свеќа Сет

Нашите pack 3 бања бомба поставена на поединечно завиткани бања бомби беше развиена, рачно изработени, и р

DEN 479.76