• Свеж
Бонбони Жолта Боја Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible + (А-Столб Трим)

Бонбони Жолта Боја Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible + (А-Столб

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Компатибилен со Мини Купер : F57 Covertible 2016+ 1.Потврдете ја вашата оригинална страна светлина форма и големина.Детали Fitment Информации и Повеќе Модели ве молиме погледнете го опис на производот и слика.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе стане исклучителна декорација за вашиот автомобил.Ве молиме прочитајте и проверете ја страницата со детали подолу внимателно да се провери возилото модел.Потврди година и модел на вашиот автомобил за да проверите дали тоа се вклопуваат за нашиот објект.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3мм.Овој производ не вклучува инсталација дел на автомобилот, тоа е декоративен поклопец.Важни информации пред да го купите: 1.Ефикасно да се заштити вашиот автомобил од гребнатини и гребнатини, сенка и да се намали одраз на силна светлина во топли временски услови.Нема сечење или дупчење што се бара, Доаѓаат со двострано лента на грбот.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ефикасно да се заштити вашиот автомобил од гребнатини и гребнатини, сенка и да се намали одраз на силна светлина во топли временски услови.Направени од високо-квалитет поликарбонат, тенка, лесна, издржлив и УВ отпорни.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне