• Свеж
LXENN Табела Нога Метал Кабинет Нога Троседот Нога Кафе на Маса, Маса Нога Поддршка Нога Складирање Кабинет Облекување, Шминка Табела Поддршка на Хардвер/Б

LXENN Табела Нога Метал Кабинет Нога Троседот Нога Кафе на Маса, Маса Нога Поддршка Нога Складирање Кабинет

Buyers rating:
DEN 2599.20

Од стока

Направен Од/ Железо, Погоден за Сите Видови на Тешки/Niture, Прекрасен Изглед, Не е Лесно да ' Рѓа, Лесно да се Чисти и Влага-Доказ.на Заострените Дизајн И/Нг Оптоварување победи на играта./Капацитет Може да се Обезбеди Стабилност на Поддршка.Единствена Модерен Стил на Дизајн Може да Биде Погодна за Разни Семејство Стилови, Така Што Вашиот/Niture Може да Се Користи.Поделени во Различни Стилови и Големини, за да Изберете Од, Директно Конус и Вертикален Конус, Додадете Различни Стилови на Вашиот Домашен Живот.Поле на Примена : Сите Видови На/Niture Нога Софи, Dressers, Гардероби, Тв Кабинети, Кафе Маси, Кревети, Ноќни Маси, полици за книги, Итн.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Табела Нозе Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Апарати за Домаќинство и Декоративни Светилки, Можете Да Пребарувате за 【Lzwshop】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !Материјал : Iron Size : 60 Cm Style : Директно Конус, Вертикален Cone Scope на Примена : во Живо Кабинет, Троседот, Облекување Маса, Кревет, Гардероба, Кафе на Маса, Кревет Маса, Итн.Feature Thickened Плоштад Беа/Површина, Широк Простор, Стабилна Support Use/ Железо Материјал, Стабилна Поддршка,/Nger Користите и Современ Заострените Design Large Поддршка на Сила, Стабилна и Безбедна, долгорочна Употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне