• Свеж
Течен Восок, Косата Крем Течни Pomade Коса Моделирање Крем Коса Гел Longlasting Идеална Алатка за Тинејџери за Секојдневна Употреба за Коса Салон за Берберот за Мажи

Течен Восок, Косата Крем Течни Pomade Коса Моделирање Крем Коса Гел Longlasting Идеална Алатка за Тинејџери

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Освежувачки и брзо сушење, лесно се применува, нежен и лесен, точни и брзо обликување.Кажете збогум на неуредна коса, лесно да се создаде сите видови на машки моделирање.Анти-статички, нема прашина или маснотии по употребата, што вашата фризура природни и навлажнувачки.Pomade Течност е дизајниран со голем капацитет, што е повеќе од економска за да можете да ја користите.Косата Гел е направен од премиум материјали, кои се безбедни и пријателски за вашата коса, ќе може да се користат со доверба.Нема грижи за поттикнување на косата и скалпот.Издржливи косата, да го одржува вашиот поставен во секое време секаде.Анти-статички, нема прашина или маснотии по употребата, што вашата фризура природни и навлажнувачки.Скршени коса, одредување, исто така, може да помогне да се поправи ги скршените косата зад ушите и на други места.Освежувачки и брзо сушење, лесно се применува, нежен и лесен, точни и брзо обликување.Кажете збогум на неуредна коса, лесно да се создаде сите видови на машки моделирање.

Карактеристиките

  :
Condition:
100% Brand New
Net Content:
260ml
Suitable Hair type:
All
Usage:
after washing the hair, keep the hair about 80% dry. According to the amount of hair, apply appropriate amount to the hand, evenly apply it to the hair, and comb out the ideal hair style.
Package List:
1 x Hair Cream :

Вака можеби ќе ви се допадне

Кожата Ceuticals Око Нега AOX+ .5 Оз
  • Свеж
Се проценува:

Кожата Ceuticals Око Нега AOX+ .5 Оз

Крајна за нега на кожата за деликатна око зона,Стимулира колаген синтеза,Помага во намалување на појава

DEN 3563.04
Фирма Држете го Работ Контрола - 4oz
  • Свеж
Се проценува:

Фирма Држете го Работ Контрола - 4oz

Обезбедува долготрајна максимална задржете.Мазнење на косата и доставување полиран изглед при додавањ

DEN 595.20
Проф. д-р Jain е Jaswand Гел (100 g)
  • Свеж
Се проценува:

Проф. д-р Jain е Jaswand Гел (100 g)

Тоа е Jaswand цвет, Mehandi пан, Maka, Manjishtha, Индиго, Jatamansi, Anantmul & Neem тавата.,.Земете доволно гел и примена на влажна �

DEN 600.00