• Свеж
CQFD 2004-7002 Битови и Конектори

CQFD 2004-7002 Битови и Конектори

Buyers rating:
DEN 492.72

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.На 2-монтирање конектор е особено погоден за производство на конструкции се состои од квадратни алуминиумски профили.Тоа им овозможува на собранието на делови со користење на едноставни mallet, без употреба на сврзувачки елементи и особено без лемење.Ова поставување е продаден x 2. Материјал : полиетилен.Димензии : погоден за 20 x 20 mm плоштадот цевка.Производ адаптирана на нашиот спектар на плоштадот алуминиумски цевки 20 x 20 mm во 1 m и 2 m.На 2-конектор за полнач е особено погоден за производство на конструкции направени од плоштадот алуминиумски профили.Тоа им овозможува на собранието на делови со користење на едноставни mallet, без употреба на монтажа на елементи и над сите, без лемење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

EAZYPOWER 82553 Plug Допрете го
  • Свеж
Се проценува:

EAZYPOWER 82553 Plug Допрете го

Пакет Димензии : 8 L x 1.5 H x 1.75 W (инчи).Пакет Тежина : 1.03 фунти.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Во

DEN 90.96