• Свеж
Dibiao Интелигентни GPS Милениче Tracker Ѓердан Водоотпорен Следење GPS Уред Следење во Реално Време Јака за Мачки и Кучиња Отворено

Dibiao Интелигентни GPS Милениче Tracker Ѓердан Водоотпорен Следење GPS Уред Следење во Реално Време Јака за

Buyers rating:
DEN 1044.00

Од стока

Мали димензии и лесен, лесно да се стави на или полетување; Трајни најлон материјал е dustproof и мека. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Еден идеален мали GPS tracker за кучиња, мачки и други животни.Карактеристики Мали димензии и лесен, лесно да се стави на или полетување; Трајни најлон материјал е dustproof и мека.Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1* GPS куче јака. 19in ( Прилагодливи ) Материјал : ABS+ најлон Комуникација фрекфенција : 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz GPS чип : SF висока чувствителност чип Позиционирање чувствителност : - 165d Bm прецизноста на Позиционирањето : 10 метри Полнење напон : 5 V DC Работна температура : - 20â"┐- 65â"┐ Батерија : 600m Ah Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0.Еден идеален мали GPS tracker за кучиња, мачки и други животни.Четворни за позиционирање може да биде вклучен слободно, GPS+ БДС+ LBS+ a-gps.Имаме најдобра услуга на тимот да ги реши сите клиенти проблеми и прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне