• Свеж
Badgley Mischka 1.35 floz/40mL Шампон Toiletries за Бањата, Гостите, Хотели, Мотели, и Сместување (30 парчиња)

Badgley Mischka 1.35 floz/40mL Шампон Toiletries за Бањата, Гостите, Хотели, Мотели, и Сместување (30 парчиња)

Buyers rating:
DEN 1423.20

Од стока

ВКЛУЧУВА 30 СТАВКИ : 1.35 floz/40m L Цевки (x30).НЕУТРАЛЕН & ОСВЕЖУВАЊЕ : Мирисни ноти на Argan Масло, Бел Чај, Ѓумбир, и Цитрус.ЧИСТА ФОРМУЛАЦИЈА : Суровост-Бесплатно со нула parabens, SLS, и вештачки бои.СОВРШЕН ЗА : соби за гости, b&b својства, хотели, мотели, салата, одмор, имот, патување, и секојдневна лична употреба (авион пријателски).ЛУКСУЗЕН & МИНИМАЛНО ИЗГЛЕДА : Работи совршено во секој бања дизајн.Мирис белешки на Argan Масло, Бел Чај, Ѓумбир, и Цитрус.Суровост-Слободни.Работи совршено во секој бања дизајн.Mark Badgley и James Mischka имаат поздравена од страна на Vogue како еден од "Топ 10 Американски Дизајнери." Дизајнот на дуото има направено свој белег во текот на изминатите две децении со гламурозна, стилски и удобен за носене вечер носат и додатоци.Овој луксузен простор колекција е curated со божествена уредување на тоалетната вода мириси — Бел Чај, Citron, и белешки на Флора и софистициран дизајн за незаборавно искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне