• Свеж
Smartwool Merino Спорт Наредени Здолниште - Жените

Smartwool Merino Спорт Наредени Здолниште - Жените

Buyers rating:
DEN 1007.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Merino,Волна,Elastane.Се повлече На затворање.Лесен, брз-сува, рециклиран водат-плетени ткаенини направени за подобрување на леснотијата на движење.Merino Спорт 150 мрежа кратко кратко лагер додава breathability, го подобрува thermoregulation, и суши брзо.Drop-in странични џебови; внатрешни работи drawcord за прилагодливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра

DEN 662.40