• Свеж
Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor Компатибилен со ФОЛКСВАГЕН Touareg јас 2003-2007 година

Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor

Buyers rating:
DEN 2159.76

Од стока

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Хром Прозорец Deflectors се направени од високо квалитетна акрилна пластика која е неопходна за заштита од сонце, ветер и дожд, не кора или исчезнат и добро прилагодени за автомобил декорација. Ги сведува на горната рамка областа на вратата со благи алкохол површината почиста 2.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : за Да се инсталира на Автомобил Прозорец Deflectors не дупчење или сечење е потребно, сите што треба да направите е да се отстрани заштитен слој од лепило и се примени на саканата локација. Отстранете ја заштитната лента од лепило 4. Подобро да се изврши инсталација на температура abovezero без абразиви агенти и полирање на автомобил користи ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 4 x Хром само-снимени Прозорец Deflectors. Марк позиција за deflector прицврстување 3. Применуваат deflector да означен простор и притиснете го за малку над целата негова должина 5.СОВРШЕН НАТПРЕВАР : удари од 4-Парчиња од исклучителна изработка на прозорец за очила компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН" Touareg јас 2003-2007 година имаат совршен натпревар со оригиналниот модел и се првиот избор за многу добра замена.КАРАКТЕРИСТИКИ & БЕНЕФИЦИИ Лесно собранието со 3 M автомобил селотејп на висок квалитет без специјални алатки потребни за дожд чувари инсталација Со овие прозорец deflectors, може да се намали windows за свеж воздух и постудено температури во кабината без ветер, снег или дожд добивање внатре Ventvisor страна на прозорецот deflector на 4-парче сет ќе биде елегантна дополнуваат компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН" Touareg јас 2003 2004 2005 2006 2007 и го обезбеди со шармантна појава на Нашите пропустливи нијанси се направени од високо-квалитет акрилна пластика кои ги направи силен, светлината и издржливи ИНСТАЛАЦИЈА 1.СОВРШЕН ИЗГЛЕД : Пропустливи нијанси не само заштита на windows од ветер, дожд и снег чување на свеж воздух во туку, исто така, обезбеди светла изглед, да обезбеди око-фаќање ефект и да го персонализирате вашиот автомобил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне