• Свеж
MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да се Издржливи Ѓубре Може да Задебелена со Притисок Ѓубре Може да Кујна Откри Ѓубре Може да Креативни Дома Дневна Соба и Спалната с?

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да се Издржливи Ѓубре Може да Задебелена со Притисок Ѓубре Може да Кујна

Buyers rating:
DEN 1740.00

Од стока

●Место на Ѓубре и Чистење на корпата за Ѓубре, Брзо и Лесно да се Чисти Повеќе Темелно, на Работ Детали Се Мазна и Беспрекорна. ●На Ѓубре Што Може да Ви Заштедува од Свиткување Завршена. ●На Фиксна Ѓубре Торба Не Падне, Тоа е Полесно да Го Земе и чува Лесно, и Го Фрли Далеку во Рака, Удобен и Лесен. ●Заштита на животната средина Пп Материјал,Ng Грубост, Не е Лесно да се Носат.на корпата за Ѓубре Кои Можат да Се Користат за период до Десет Години. ●Лесно да се Чисти.Издржливи Комунални Ги Чисти и се Исуши со Леснотија за долготрајна Употреба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Производ : Ѓубре Can Capacity : 8 L/2.1 Литри, 12 L/3.1 Gallons Shape : Барел Shape Material : Plastic Applicable Сцена : Кујна/Бања/Living Room Opening и Затворање Метод : Не Cover Size : Како Shown Weight : 1 Kg Choose Вашиот Појавување на Оние за Внатрешни работи, да Организираат со Богат Изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне