• Свеж
EGZYYSWD Fawn Облека Кука,Lingle Крпа Кука за Бања, Кујна Гаража Плоштадот Стил на Облека Кука Грб Кука Шапка Кука,Само Лепило со Лепило или Ѕид Монтирани со Завртки,Брусен З?

EGZYYSWD Fawn Облека Кука,Lingle Крпа Кука за Бања, Кујна Гаража Плоштадот Стил на Облека Кука Грб Кука Шапка

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Полиран површината и заоблени агли обезбеди удобен зафат, без повреда на вашите раце за да се обезбеди силна безбедност. 【 Елени Главата Еден Ѕид Кука 】 Важно : Месинг.Вториот метод, за потешко дрво, вие само може да се користи шраф потоа се откажам од животинско кука.ПРИМЕНА : комбинација на ергономски естетика и совршена пропорција со комплимент било мебел стил, дава вашиот мебел некоја шик декорација и ги покажува вашите високо-одделение вкус.Совршен за на ѕид, кабинет, плакар, гардероба, ковчегот, bookcase и други мебел во спалната соба, бања, детска соба и така натаму.Елени главата кука,Одлична идеја од Природата 【тоа Како да го користите】 Вклучуваат ноктите 1. 3-Предавање на НЕ повеќе од 11lbs стоки.Првиот метод, за малку помек дрво, можете да користите само еден бели нокти, тогаш може да се откажам од животинско кука.Тие не само што е функционална грб куки да се откажам од суштинско значење потреби за лесен пристап, да ги задржи вашиот животен или работен простор уреден & организирани, велат збогум на хаос, но декоративни додатоци да се вклопуваат беспрекорно во секое мебел стил, додава уникатен пресврт на вашата домашна декорација.Второ, откажам од животинско кука.Одлично за украсување детска соба или било која соба со safari тема.За обичниот цемент ѕид - Прво ,Ќе треба да се стави зелена нокти во ѕидот, тогаш може да се стави завртка во зелена ноктите.Дизајниран како Fawn форми за да се создаде живописни и атрактивен изглед.РАЗНОВРСНА и ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Комбинираат функционалност и декорација во едно да ви донесе многу погодности.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Направена од цврст метал за подобрување на неговата трајност, без да попуштат или деформација за долг животен век.Заштита на животната средина не-токсични производ.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x грб кука.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне