• Свеж
YBZS Злато Позлатен Хип Хоп Скари,Хип Bling Скара Позлатен Врвот Дното/Долните Заби,Погоден за ноќта на Вештерките Хорор Ноќ 2019 Декорација,2

YBZS Злато Позлатен Хип Хоп Скари,Хип Bling Скара Позлатен Врвот Дното/Долните Заби,Погоден за ноќта на Вештерките

Buyers rating:
DEN 585.60

Од стока

Висок-квалитет на изработка : хип-хоп протези се изработуваат од бакар, кој е издржлив, еколошки и не избледуваат.Специјален дизајн : ноќ на Вештерките протези моден стил на дизајн дизајн, нема да му наштети на забите, може да биде најдобар подарок за другите.Предности : лесно да се носат, светла боја, изгледа многу модерен.Поле на примена : погоден за модни додатоци, ноќта на Вештерките, Божиќ, рап декорација, итн.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди квалитетна услуга на клиентите.Инструкции : 1. Место на бела одредување на восок во жлебот на златен заб.2. Натопи златен заб (сребрена заб) заедно со фиксна восок во топла вода на околу 70-80 степени со помош на пинцета за околу 15-30 секунди за да се направи на фиксна восок мека.(Забелешка, не користете го во врела вода или во врела вода, во спротивно фиксна восок ќе биде потопено и не може да се користи)3. Стави златни заби (сребрена заби) во устата и нежно гризење на алуминиумски заби со горните и долните заби.На омекнат фиксна восок се притиснати од забите, за да се приспособат на обликот на корисникот устата, и одговара на забот форма да се поправи форма.4. Ако обликувањето ефект не е добро, повторете ја поставката се додека тоа е на задоволително ниво.5. По користење на протези во секое време, измијте ги со вода и исушете ги.Препораки : Со протези, многу нешта во устата, тоа не ќе биде многу погоден за промена, инсистира на преземање на две или три пати да се прилагодат, само да потрае од протези при исхрана.Ја држиш устата чисти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне