• Свеж
Магнетни Sweeper - Telescoping Магнет Рака Sweeper

Магнетни Sweeper - Telescoping Магнет Рака Sweeper

Buyers rating:
DEN 646.80

Од стока

Магнетни Рака Sweeper е telescoping и мала тежина.Убедливо површина 3 1/2" дијаметар.Се справи со должина : 26 1/2" затворена, 42 1/2" продолжува.Тежи околу 1.5 кг.Ова Магнетно Рака Sweeper е telescoping, мала тежина и може да ја спречи гуми штета и на лична повреда предизвикана од ноктите, навртки, staples, плоскости, железо чипови, остатоци од челик парчиња и повеќе.Во прилог на донесување расчистување лесно, паметни и безбедно, оваа Магнетен Sweeper може да се користи за да го најдете изгубени предмети кои се тешко да се види.Дршката должина е 26.5 инчи затворени и удобно 42.5 инчи продолжен.На Убедливо Површината е 3.5 инчи во дијаметар.The Sweeper тежи околу 1.5 кг.Оваа Магнет Рака Sweeper ќе го направи одличен прилог на вашето алатка за собирање за дома или работилница!Убедливо површина 3 1/2" дијаметар Справи со должина : 26 1/2" затворена, 42 1/2" продолжен Тежи 1.5 кг ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : употребувајте претпазливост во близина на компјутер и ТВ опрема како магнети може да предизвика оштетување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне