• Свеж
YBZS Хип Хоп Декоративни Заби Скари Капи -Инкрустирани Обоени Циркон Метал и Хип Хоп Златен ноќта на Вештерките Лажни Заби за Мажи Жени(Мулти Боја Стил Опционално),6

YBZS Хип Хоп Декоративни Заби Скари Капи -Инкрустирани Обоени Циркон Метал и Хип Хоп Златен ноќта на Вештерките

Buyers rating:
DEN 796.80

Од стока

1. Хип-хоп протези се користат за забавни цели. 2. Кога се јаде ноќта на Вештерките протеза, кога спиеш, ве молиме да го отстраните протези. 3. Протеза за полнење за да се избегне потопување на силика гел во топла вода. 4. Да се избегне контакт со секојдневниот хемикалии како што се (за нега на кожата производи за коса, производи за нега). 5. Ако сакате да се меша и натпревар, ќе мора да ја покажат.Никој не се грижи за тоа како многу луксузни домови ќе ги имате во вашиот дом.Нема глупави шапка ќе се покажат со недвижен имот лиценца секој ден.Вие само треба да се има пари.На-мора да има објект на поранешниот хип хоп стариот црна топови е голем златен ланец голема злато се види.Сега, златниот протези станаа мора да се има артефакт за тренд ИКОНАТА.Име на производ : Боја Дијамант Хип Хоп Braces Product спецификации : универзална големина (горните заби 5cm*1.3 см+ долните заби 4cm*1.1 cm)Производ тежина : вклучувајќи пакување торба 16g или soproduct содржина : 1* braces1* јастиви фиксна wax1* настава manual1* bagnote : 1. Прирачник за мерење, ве молиме да преовладуваат во kind2. Погоден за ноќта на Вештерките, Велигден, Божиќ материјали, бар перформанси реквизити, пантомимичари реквизити.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне