• Свеж
MKOJU 2020 Нова Универзална Автомобил Телефон Клип Носителот Авто Шофершајбната Планината Стои со Вшмукување Чаша за Мобилни GPS (Боја : Б)

MKOJU 2020 Нова Универзална Автомобил Телефон Клип Носителот Авто Шофершајбната Планината Стои со Вшмукување

Buyers rating:
DEN 3017.28

Од стока

Еден мобилен автомобил носителот и тоа ќе го направите mutli ангел ротација 360 степени.Специјално дизајнирани за во автомобил бришачи за сите паметни телефони на samsung за htc итн.Лесен за употреба и менгеме рака во ширина 9.5 cm својата совршена за мобилни телефони за во автомобил телефон држачот.Овој високо-квалитетно, мобилно носителот може да биде поставен во многу различни агли за тоа совршен приказ.Можете да го поставете вашиот уред со случајот или без него,мобилен телефон не е вклучен.Опис : Еден мобилен автомобил носителот и тоа ќе го направите mutli ангел ротација 360 степени.Специјално дизајнирани за во автомобил бришачи за сите паметни телефони на samsung за htc итн.Лесен за употреба и менгеме рака во ширина 9.5 cm својата совршена за мобилни телефони за во автомобил телефон држачот.Овој високо-квалитетно, мобилно носителот може да биде поставен во многу различни агли за тоа совршен приказ.Можете да го поставете вашиот уред со случајот или без него,мобилен телефон не е вклучен.Description Material : ABS.Големина : 11cm*6cm.Боја : Црна.Белешки : Поради светлината и резолуции поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 1 * Автомобил шофершајбната планината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне