• Свеж
Сет на Среќен Божиќ Снегулки Оркестарот Матрицата А5 А4 А3 & Различни Големини Трајни Обновливи за Картички Scrapbooking Декорација Присутни Подарок / Snow14 (70 x 100 см, 27.6 x 39.4 в

Сет на Среќен Божиќ Снегулки Оркестарот Матрицата А5 А4 А3 & Различни Големини Трајни Обновливи за Картички

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Ние, исто така може да се печати било прилагодено дизајн во големина за вашите потреби, само ги споделите со нас она што ви треба од e-mail.Стара Шик/Mandala/Природа инспириран stencils се идеални за секој занает.и голем избор на идеи за деца.Stencils се направени од обновливи Mylar материјал 125-190 microns (дебелината обично се заснова на сложеноста на дизајн).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне