• Свеж
Tanke 90 степени USB 3.0 Женски USB‑C Машки OTG Адаптерот Поддршка Податоци Sync Брзо Полнење

Tanke 90 степени USB 3.0 Женски USB‑C Машки OTG Адаптерот Поддршка Податоци Sync Брзо Полнење

Buyers rating:
DEN 181.92

Од стока

Поддршка OTG функција да се реши проблемот на недоволен мобилен телефон меморија.Датотеки, слики и видеа може да се прочита и зачувани во секое време.Таа поддржува таблет компјутери за да се поврзете со тастатури, глувче, gamepads, итн.Поддршка за USB 3.0 брз трансфер, пренос на големи датотеки во секунди, брзо и заштеда на време.Лесен и компактен, тоа е лесно да се носат, нема потреба да се вози, plug and play, без одлагање, или џем.Алуминиум легура школка е да се носат‑отпорни и анти‑отпечаток, додека зајакнување на внатрешните плочки на заштита.Спецификација : Предмет Тип : USB Женски USB‑C Машки OTG Адаптерот Материјал : Алуминиум Легура Производ во Боја : Како на Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 6g / 0.2 оз Текст Интерфејс : USB 3.0 Излезен Интерфејс : Тип-C Полнење на струјата : 5 V 3А Функција : Пренос на Податоци и Полнење Пакет Листа : 1 x USB Женски USB‑C Машки OTG Адаптерот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне